MANVIA

W spółce Manvia poszukujemy przede wszystkim ludzi profesjonalnych i posiadających zdrowy rozsądek! Stale poddajemy krytycznej ocenie stosowane w spółce procesy, aby zagwarantować ich jakość, rozwiązujemy problemy, które mogą mieć negatywny wpływ na naszą jakość oraz zapewniamy, że rezultaty projektów i usług spełnią wszystkie wymagania i oczekiwania klientów! 

 

Promujemy nowe pomysły, kwestionujemy status quo, podejmujemy ryzyko, wspieramy zmiany, zachęcamy do innowacyjności i rozwiązujemy problemy w kreatywny sposób. Skupiamy się na nowych procesach i metodach organizacyjnych w celu osiągnięcia wzrostu wydajności, usprawnienia naszej działalności i stania się motorem napędowym konkurencyjności. Chcemy osiągać więcej i w lepszy sposób! Z odwagą i ufnością stawiamy czoła teraźniejszości i przyszłości oraz podejmujemy w sposób zdecydowany i zaangażowany nowe wyzwania, które przyczyniają się do rozwoju organizacji.

Gwarantujemy, że ambitne cele zostaną osiągnięte dzięki pracy wszystkich jednostek biznesowych i że witalność naszego zespołu wynika ze zgromadzenia oraz aktywnego dzielenia się mądrością i siłą potrzebną do sprostania nowym wyzwaniom. Dostosowujemy się do zmian, pokonujemy przeszkody i wytrzymujemy presję niekorzystnych sytuacji, aby znaleźć rozwiązania strategiczne, które pozwolą nam przezwyciężyć codzienne trudności.

 
Zapisz kategorię jako kanał RSS
Szukaj wyników dla "". Strona 1 z 1, wyniki od 1 do 5
Tytuł Spółka Miasto Państwo Data Sort descending
Wyczyść filtr
Técnico/a AVAC - Porto (PT)
Técnico/a AVAC - Porto (PT) MANVIA Porto Portugal 2021-01-11
MANVIA Porto Portugal 2021-01-11
Diretor/a de Contrato - Facility Management (Lisboa)
Diretor/a de Contrato - Facility Management (Lisboa) MANVIA Lisboa Portugal 2021-01-11
MANVIA Lisboa Portugal 2021-01-11
Técnico/a AVAC - Lisboa (PT)
Técnico/a AVAC - Lisboa (PT) MANVIA Lisboa Portugal 2020-12-29
MANVIA Lisboa Portugal 2020-12-29
Diretor/a de Contrato - Facility Management (PT) 1
Diretor/a de Contrato - Facility Management (PT) 1 MANVIA Lisboa Portugal 2020-12-29
MANVIA Lisboa Portugal 2020-12-29
Director de Contrato Facility Management (m/f) - Porto MANVIA Porto Portugal 2020-12-29